Rtpelektronik.com.ua  спеціалізований інтернет-магазин, якісного електротехнічного обладнання, інструменту та розхідних матеріалів  на українському ринку.

В нашому магазині протягом довгого часу проводится роздрібний продаж електротехнічного обладнання, електрообладнання, запчастин розхідних матеріалів, зазначених компонентів зі складу та під замовлення.

У нашому інтернет-магазині Rtpelektronik.com.ua представлено наступні рубрики:

 

акумулятори широкого застосування

інструмент для проведення ремонтних та паяльних робіт 

 Затискачі конекторів (Кримпери), викрутки та нобори викруток, бокорізи, кусачки, мікрокусачки, набори інструменту в м'якій сумці,  набори інструменту в кейсі, довгогубці прямі та загнуті,  пінцети технічні,  ножі для зняття ізоляції,

стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення

торгівельних марок  Елєкс Гібрид , Елім Україна, Lorenz Electric із технічними характеристиками підійдуть для роботи з газовими та твердопаливними котлами, телевізорами, холодильниками, копмпютерами та іншими електричими приладами максимальна потужність яких становить до 12,0 кВт.

світлодіодне освітлення Vestum, Led electris

призначене  для підсвічування фасадів будівель, декорацій, басейнів, альтанок, стендів, фонтанів або гаражів.  Потужні і якісні вуличні LED ламп і прожектори використовують для освітлення вулиць, ангарів, парковок, площ, присадибних ділянок

зварювальні апарати TexAC інверторного типу

зварювальні інвертори для приватних і професійних заходів

вимірювальна техніка для будівельних робіт

Лазерні нівеліри, лазерні дальноміри, оптичні нівеліри, детектори прихованої проводки

багатофункційний інструмент Dremel

гравери, бормашини акумуляторні, бормашини мережеві, розхідні матеріали до граверів

антени для цифрового телебачення DVB-T2

телевізійні антени для DVB-T2 зовнішнього та внутрішнього застосування, активного та пасивного типу

запчастини до пральних машин

 

Асортимент інтернет -магазину постійно розширюється, в навності завжди продукція перевірена роками та яка постійно користується попитом у споживачів.

Лідером  продажів є товари провідних Європейских брендів Lechpol, Kemot, Uni-t, Veller, Velleman, Pro'sKit, Kradex, Cynel, Rebel та інші.

Серед наших клієнтів – і майстри з ремонту електроніки, і сервісні центри. 

В кожній категорії продуктів представлені товари різних цінових сегментів. Таким чином, кожен покупець знайде в нашому магазині те, що найкраще відповідатиме його вимогам.