Увага! Наш інтернет-магазин  Rtpelektronik.com.ua   працює та відправляє клієнтам товари службами доставки:

(Укрпошта, Нова Пошта, Делівері, Meest).

Ми завжди на  зв'язку в робочий час.

Доступні методи оплати: оплата карткою, банківський переказ, готівка.

У місті Львів ви можете скористатися послугами нашої кур'єрської доставки.

Також доступна послуга «самовивіз» м. Львів. Просимо дотримуватися правил поведінки  під час карантину: отримання товару лише у масках.

Орієнтовні терміни доставки :

   - до 1 робочого дня в межах міста, до 2 робочих днів в межах області, до 3 робочих днів між обласними центрами, до 4 робочих днів по Україні, понад 15 000 відділень, можливість отримання по передплаті 100 грн.

 Доставка до 3 робочих днів, понад 6500 відділень, можливість доставки "до дверей", лідер експрес-доставки в Україні. Регіональні відділення. Зверніть увагу! Якщо клієнт не забирає вантаж протягом 5 робочих днів після отримання SMS-повідомлення, він автоматично відправляється назад.

 Доставка до 4 робочих днів, понад 450 відділень, можливість доставки "до дверей",  Зверніть увагу! Якщо клієнт не забирає пакунок протягом 5 робочих днів після отримання SMS-повідомлення, він автоматично відправляється назад.

 Доставка до 4 робочих днів, понад 500 відділень, можливість доставки "до дверей", 

Якщо ці поштові служби не представлені у вашому місті або ви хочете скористатися іншою службою, якої немає в переліку, зверніться до нас і ми зробимо все можливе, щоб запропонувати вам альтернативний варіант доставки.