Графік роботи:

Будні: 08:00–18:00

Сб, Нд: 10:00–15:00

0
Мій кошик
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Набори викруток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Перед покупкою набору викруток, потрібно визначити область застосування інструменту.  Універсальний інструмент вважається багатофункціональним, однак це не завжди так.  Набори викруток з комплектацією всієї номенклатури викруток не часто комплектуються в одній упаковці.  Єдиний виняток - універсальні набори викруток, але і вони не завжди відповідають запиту "універсальність для всіх типів ремонтних робіт".  Стоїть завдання за вибором потрібного набору викруток з великого списку пропозицій товарів, які продаються в нашому магазині?

Комплектація наборів викруток

У набір викруток входять однотипні інструменти різного розміру.  По комплектації наборів найчастіше відбувається по області їх застосування.  При ремонті засобів зв'язку або комп'ютерної техніки застосовуються нестандартні головки викруток, при складанні меблів використовуэться одна стандартна хрестоподібна викрутка, при ремонті автомобіля зіркоподібні шліцевы головки, а для ремонту старого обладнання швидше за все, знадобиться і хрестоподыбний або прямий наконечник.  Можна використовувати універсальні варіанти наборів викруток, але в основному для побутових потреб доведеться скласти власну колекцію інструментів.  Відмінне рішення - набір викруток з універсальними наконечниками.  Ціновий діапазон наборів викруток дуже різний і залежить від комплектності та якості інструменту.

Дуже часто фахівці ремонтники використовують велику кількість наборів з різними формами викруток і глибиною робочої частини.  Робота за принципом "універсальності" цілком працює: інструмент націлений на рішення різних завдань.

Вибір набору інструментів

Набори викруток напівпрофесійні.

Серед викруток широкого призначення найпопулярнішим залишається реверсивний тип.  Особливість наборів - в тріщітка, яка дозволяє працювати в обох напрямках не виймаючи накінечник з паза.  При такій роботі головки метизів з м'якого, низькоякісного металу будуть розбиватися повільніше, що дає можливість не тільки закрутити гвинт, а й без проблем викрутити  його згодом.  Ціна набору викруток напівпрофесійного порівняно невисока - в нього, як правило, входить універсальна рукоять і кілька біт, здатні вирішити задачу.

Набори викруток професійні

Набори викруток професійні - здатні виконувати великий спетр завдань до них відносяться:

  • прецизійні викрутки - мають особливо точні наконечники, які точно відповідають головкам гвинтів, дуже малого розміру;
  • ніпельні викрутки - популярні інструменти серед автомеханіків, їх вигнута форма дозволяє швидко накрутити ніпель на спицю;
  • діелектричні отверткі- призначені для роботи з електрикою, їх ручки роблять з гуми або інших непровідних електричний струм;
  • індикаторні викрутки - призначені для визначення наявність електричного струму велектричному колі;
  • динамометричні або моментні викрутки - забезпечують правильну затяжку з'єднання, контролюючи крутний момент;
  • ударні викрутки - призначені для демонтажу старих кріплень.

В інтернет-магазині rtpelektronik.com.ua ви можете вибрати і купити товари в категорії Набори викруток.  Для самостійного вибору товару Ви можете скористатися онлайн вибором, використовуючи фільтрацію по характеристикам, цінами, оцінками і відгуками клієнтів, які вже купили даний товар і залишили відгуки, або ж отримати допомогу у вигляді телефонної консультації наших фахівців.  Для зручності і точного визначення потрібного товару ми зробили опису і фото товарів у всіх необхідних ракурсах.

 

Вгору